PROMOCJE

PROMOCJE

 

NOWOŚĆ w PROMOCJI!

ONDA rewolucyjny zabieg likwidacji opornej tkanki tłuszczowej i cellulitu

Rewolucyjny zabieg ONDA przy użyciu zimnych mikrofal podobija serca kobiet z całego świata. Ten hit dotarł również do Piaseczna

ONDA posiada selektywną częstotliwość mikrofalową wynoszącą 2,45 GHz. Odkryto, że dla przepływu energii o tej częstotliwości tkanka skórna jest niemal „przezroczysta”, dzięki czemu w szczególności można działać na niemal całej podskórnej warstwie tłuszczowej.

Jak działa

Technologia wykorzystująca unikalne mikrofale Coolwaves™ o wartości 2,45 GHz wywołuje stres metaboliczny w komórkach tłuszczowych.

Mechanizm ten jest tak intensywny, że inicjuje proces rozpadu komórek tłuszczowych z rozrywaniem błon adipocytów. 

ONDA działa w trzech zakresach:

  • LIKWIDACJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ Coolwaves™ działają głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Należy pamiętać, że w miejscu usuniętych komórek tłuszczowych nie powstaną nowe.

  • LIKWIDACJA CELLULITU dzięki specjalnej głowicy działającej płycej na tkanki, możliwe jest skuteczne rozbijanie cellulitu. Mikrofale idealnie działają na głęboką i płytką skórkę pomarańczową. Efekty widoczne są od razu po zabiegu.

  • UJĘDRNIENIE SKÓRY mikrofale emitowane przez technologię ONDA wywołują skurcz włókien kolagenowych oraz stymulują produkcję nowego kolagenu, prowadząc do ujędrnienia i odmłodzenia skóry

W jakich obszarach można wykonać zabieg?

  • brzuch ( uporczywa oponka, boczki)

  • uda (bryczesy, zwiotczała skóra)

  • pośladki

  • obszar nad kolanami (uwis nad kolanem)

  • ramiona (zwiotczała skóra ramion, tzw. pelikany)

  • plecy

  • podbródek

Dowiedz się więcej

 

NOWOŚĆ w PROMOCJI!

WODOROWA REWITALIZACJA

WODOROWA REWITALIZACJA twarzy to wieloetapowy zabieg, który rozpoczyna wodorowe oczyszczanie skóry. Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy polega na wprowadzeniu pod skórę kationów wodoru za pomocą strumienia wody o podwyższonym ciśnieniu. Wodór, jako jeden z najmniejszych pierwiastków, może przenikać do najgłębszych warstw naskórka. Dzięki temu możliwe jest neutralizowanie wolnych rodników, które są szkodliwe dla skóry i powodują jej starzenie. Podczas zabiegu następuje złuszczenie martwych warstw naskórka, czyli eksfoliacja. Zabieg może być przeprowadzany praktycznie u każdego, nawet u osób z cerą wrażliwą.

Następnym etapem jest dotlenienie komórek za pomocą infuzji tlenowej, to doskonały sposób na ujędrnienie, uelastycznienie i poprawę owalu twarzy. Metoda ta polega na podaniu pod ciśnieniem skoncentrowanych składników odżywczych, które wnikają w głąb skóry. Rozprowadzając antyoksydanty, które zabezpieczają skórę przed wolnymi rodnikami.

Następnie za pomocą ultradźwięków następuje wtłaczanie antyoksydantów do przestrzeni międzykomórkowej w głębokie warstwy skóry.

Ostatnim krokiem jest lifting skóry przy użyciu bipolarnych fal radiowych. Zabieg falą radiową powoduje, że skóra jest pięknie napięta i odżywiona zaraz po zabiegu. Ale proces odmładzania nie kończy się w gabinecie. Fala skracając włókna kolagenowe, powodując aktywizację kolagenu, który rozpoczyna swoją odbudowę. Proces będzie trwał tygodniami, a my będziemy się cieszyć coraz jędrniejszą skórą.

Efekty WODOROWEJ REWITALIZACJI wyrównanie kolorytu skóry, przywrócenie jędrności skóry, zwiększenie metabolizmu skóry, neutralizacja wolnych rodników, neutralizacja stanów zapalnych, odprężenie mięśni twarzy, dotlenienie i odżywienie głębszych warstw skóry, wspomaganie wchłaniania substancji aktywnych.

WODOROWĄ REWITALIZACJĘ należy wykonywać co ok. 14-30 dni. Regularność zabiegów jest bardzo ważna dla efektywności. Zaleca się 4-6 zabiegów w serii, kolejny zabieg przypominający za 3 miesiące .

Cena regularna zabiegu  w zależności od ilości etapów  300-400 zł w  MAJU w PROMOCJI 250 zł