PROMOCJE

PROMOCJE

NOWOŚĆ w PROMOCJI!

WODOROWA REWITALIZACJA

WODOROWA REWITALIZACJA twarzy to wieloetapowy zabieg, który rozpoczyna wodorowe oczyszczanie skóry. Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy polega na wprowadzeniu pod skórę kationów wodo- ru za pomocą strumienia wody o podwyższonym ciśnieniu. Wodór, jako jeden z najmniejszych pierwiastków, może przenikać do najgłębszych warstw naskórka. Dzięki temu możliwe jest neutralizowanie wolnych rodników, które są szkodliwe dla skóry i powodują jej starzenie. Podczas zabiegu następuje złuszczenie martwych warstw naskórka, czyli eksfoliacja. Zabieg może być przeprowadzany praktycznie u każdego, nawet u osób z cerą wrażliwą.

Następnym etapem jest dotlenienie komórek za pomocą infuzji tlenowej, to doskonały sposób na ujędrnienie, uelastycznienie i poprawę owalu twarzy. Metoda ta polega na podaniu pod ciśnieniem skoncentrowanych składników odżywczych, które wnikają w głąb skóry. Rozprowadzając antyoksydanty, które zabezpieczają skórę przed wolnymi rodnikami.

Następnie za pomocą ultradźwięków następuje wtłaczanie antyoksydantów do przestrzeni międzykomórkowej w głębokie warstwy skóry.

Ostatnim krokiem jest lifting skóry przy użyciu bipolarnych fal radiowych. Zabieg falą radiową powoduje, że skóra jest pięknie napięta i odżywiona zaraz po zabiegu. Ale proces odmładzania nie kończy się w gabinecie. Fala skracając włókna kolagenowe, powodując aktywizację kolagenu, który rozpoczyna swoją odbudowę. Proces będzie trwał tygodniami, a my będziemy się cieszyć coraz jędrniejszą skórą.

Efekty WODOROWEJ REWITALIZACJI wyrównanie kolorytu skóry, przywrócenie jędrności skóry, zwiększenie metabolizmu skóry, neutralizacja wolnych rodników, neutralizacja stanów zapalnych, odprężenie mięśni twarzy, dotlenienie i odżywienie głębszych warstw skóry, wspomaganie wchłaniania substancji aktywnych.

WODOROWĄ REWITALIZACJĘ należy wykonywać co ok. 4 tygodnie. Regularność zabiegów jest bardzo ważna dla efektywności. Zaleca się 4-6 zabiegów w serii, kolejny zabieg przypominający za 3 miesiące .

Cena regularna zabiegu  w zależności od ilości etapów  300-400 zł w MARCU PROMOCJA 250 zł