Fryzjerstwo

BLACK WEEK!

ZABIEG PROSTUJĄCY KERAPRIME SOLUTION

Włosy średnie 400 zł  TERAZ 300 zł       

Włosy długie 500- 600 zł TERAZ 350 zł -400 zł*

PROSTE WŁOSY do 6 miesięcy!

Uwielbiasz mieć jedwabiście proste włosy, ale układanie fryzury zajmuje Ci masę czasu, a prostownica przesusza i kruszy kosmyki?

Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość!

Bezpieczne prostowanie

W ofercie Salonu BB pojawiła się kuracja stworzona specjalnie dla falujących i kręcących się włosów ZABIEG PROSTUJĄCY KERAPRIME SOLUTION. Pozwala kontrolować niesforne kosmyki, zredukować ich objętość i wzmocnić na całej długości.
Produkty wchodzące w skład zabiegu są wolne od formaldehydu, karbocysteiny, kwasu glioksalowego oraz glutenu, dzięki czemu mogą być z powodzeniem stosowane dla każdego rodzaju włosów.

Bogata formuła

Formuła produktów opiera się na mieszance innowacyjnych kwasów: mlekowego i laktobionowego, co zapewnia im wysoką skuteczność w regeneracji struktury włosów oraz nadawaniu im połysku. W składzie znajduje się także system Fiber Protein oparty na starannie wyselekcjonowanych olejkach i proteinach. Zabezpiecza on kolor włosów przed blaknięciem i żółknięciem, wzmacnia włókna włosów i intensywnie je odżywia.

*zależy do zużycia materiału. Zapytaj fryzjera!

 

NOWOŚĆ ‼️ Walczymy z wypadaniem włosów‼️

Mezoterapia głowy to zabieg bezpieczny i możesz z niego skorzystać w każdym wieku – nawet jeśli Twoja skóra jest wrażliwa i delikatna.
Wskazania do zabiegu: wypadanie włosów spowodowane nieprawidłową dietą, zmianami hormonalnymi, problemami z układem krążenia, ciążą, laktacją, nadmierną ekspozycją skóry głowy na słońce, nadmiernym stresem, czy przebytym leczeniem, miejscowe łysienie, osłabione i matowe włosy, odwodnienie struktury włosów, zaburzona równowaga skóry głowy
Mezoterapia głowy to także do- skonały zabieg profilaktyczny, który wzmacnia włosy i gwarantuje im głęboki połysk.
JAK DZIAŁA ZABIEG
Mezoterapia mezopenem na włosy polega na powierzchniowym masażu skóry głowy oraz aplikacji starannie dobranych substancji aktywnych.
W trakcie zabiegu do skóry właściwej docierają cenne substancje odżywcze i lecznicze, które stymulują porost włosów.
W ramach programu przeważnie zalecamy wykonanie od 4 do 12 zabiegów co 1-4 tygodnie (w zależności od potrzeb).
 
EFEKTY
🚨włosy wyraźnie się wzmocniły
🚨wypadanie włosów zmniejszyło się lub praktycznie całkowicie ustało
🚨nastąpiło zahamowanie łysienia
🚨nastąpił wzrost włosów w miejscach przerzedzonych

 

Regeneracja włosów-Laminacja Estel   

Włosy krótkie 125 zł*               

Włosy średnie 130 zł *       

Włosy długie 170 zł*    

Błyszczące, zdrowe włosy


(na zdjęciu efekt przed i po laminacji)

Włosy w gorszej kondycji, wyblakłe, przesuszone, łamliwe, czekające na reanimację. Mamy dla nich ratunek!
Laminowanie iNeo-Crystal firmy Estel to nowoczesny zabieg regeneracji oraz pielęgnacji włosów, dzięki któremu na powierzchni włosa powstaje specjalna ochronna warstwa pochodzenia naturalnego. Włosy nabierają objętości, gładkości, elastyczności oraz blasku.

Przed laminacją

 

Po laminacji

Zabieg zalecany jest osobom, które mają niewystarczająco gęste i puszyste, jak również porowate, cienkie i odbarwione włosy. Przywraca blask włosom zniszczonym zbyt częstymi koloryzacjami, suchym, łamliwym, matowym. Zabieg poleca się w celu zachowania koloru włosów farbowanych, wówczas można go wykonać nawet tuż po farbowaniu. Efekt zabiegu , zależnie od stanu włosów i utrzymuje się do 4 tygodni.

 

*w przypadku większego zużycia materiału cena może ulec zmianie. Zapytaj fryzjera!

 

 

Magic BOTOX GOLD – PRZEŁOM INNOWACYJNY w pielęgnacji włosów!

Zabieg bazujący na koncentracie składników aktywnych. Ma na celu wzmocnienie, naprawę i ponowne zagęszczenie włókna włosa, dzięki inteligentnemu połączeniu płynnego złota w postaci oleju arganowego oraz innowacyjnie zastosowanym kwasem salicylowym, który przygotowuje włókno włosa do maksymalnego przyjęcia składników nawilżających.

Uszczelniając idealnie powierzchnię włosa nadaje im niesamowity blask i nieskończoną miękkość, chroniąc przed nowymi uszkodzeniami. Wprowadzone komponenty aktywne wypełniają strukturę włosa, powodując wewnątrz jego rozszerzanie. Od nasady, aż po same końce.