Fryzjerstwo

Fryzjerstwo

Laminacja Estel

Fryzjerstwo

 Regeneracja włosów-Laminacja Estel   

Włosy krótkie 95 zł*               

Włosy średnie 115 zł *       

Włosy długie 149 zł*    

Błyszczące, zdrowe włosy


(na zdjęciu efekt przed i po laminacji)

Włosy w gorszej kondycji, wyblakłe, przesuszone, łamliwe, czekające na reanimację. Mamy dla nich ratunek!
Laminowanie iNeo-Crystal firmy Estel to nowoczesny zabieg regeneracji oraz pielęgnacji włosów, dzięki któremu na powierzchni włosa powstaje specjalna ochronna warstwa pochodzenia naturalnego. Włosy nabierają objętości, gładkości, elastyczności oraz blasku.

Przed laminacją

 

Po laminacji

Zabieg zalecany jest osobom, które mają niewystarczająco gęste i puszyste, jak również porowate, cienkie i odbarwione włosy. Przywraca blask włosom zniszczonym zbyt częstymi koloryzacjami, suchym, łamliwym, matowym. Zabieg poleca się w celu zachowania koloru włosów farbowanych, wówczas można go wykonać nawet tuż po farbowaniu. Efekt zabiegu , zależnie od stanu włosów i utrzymuje się do 4 tygodni.

 

*w przypadku większego zużycia materiału cena może ulec zmianie. Zapytaj fryzjera!

 

 

Magic BOTOX GOLD – PRZEŁOM INNOWACYJNY w pielęgnacji włosów!

Zabieg bazujący na koncentracie składników aktywnych. Ma na celu wzmocnienie, naprawę i ponowne zagęszczenie włókna włosa, dzięki inteligentnemu połączeniu płynnego złota w postaci oleju arganowego oraz innowacyjnie zastosowanym kwasem salicylowym, który przygotowuje włókno włosa do maksymalnego przyjęcia składników nawilżających.

Uszczelniając idealnie powierzchnię włosa nadaje im niesamowity blask i nieskończoną miękkość, chroniąc przed nowymi uszkodzeniami. Wprowadzone komponenty aktywne wypełniają strukturę włosa, powodując wewnątrz jego rozszerzanie. Od nasady, aż po same końce.